www.hotel-ubytovani.com
Hotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub - disponuje restauracíHotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub -  je k dispozici letní terasaHotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Elixír klub
Dolní 130, Hora Svaté Kateřiny 43546
Česká Republika
Hotel-Hora-Svate-Kateriny-Elixir@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Elixír klub ubytování Hora Svaté Kateřiny Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Elixír klub - ubytování Hora Svaté Kateřiny | Vítejte

 
Hotel Hora Svaté Kateřiny Elixír klub

Hotel Elixír klub najdete městě Hora Svaté Kateřiny v Krušných horách.

Hotel elixír klub nabízí: stylovou jídelnu s kapacitou až 40 osob, lovecký salónek s kapacitou až 12 osob, příjemný lobby bar s kulečníkem a s kapacitou až 40 osob, malé fitko - s posilovací věží, rotopedem, masážní vanou a saunou pro 6 osob. Parkoviště v areálu uzavřené bránou, garáž pro uzamčení kol a terasa pro letní grilování, velká zahrada pro akce pod širým nebem.

K ubytování pak slouží - čtyři dvoulůžkové a čtyři čtyřlůžkové pokoje s vlastním hygienickým zázemím.

Hotel Elixír klub - ubytování:
V hotelu Elixír klub si lze zarezervovat jen ubytování, dále ubytování se snídaní, s polopenzí či plnou penzí. Dítě do tří let má ubytování zdarma. Děti do deseti let mají slevu na ubytování 50%. Pro skupiny hostů a speciální akce jako je například svatba či firemní mítink je možnost individuálního sjednání ceny. Zdarma : Pes či kočka, parkování Vašeho vozu a Fitko. Sauna za 150,- Kč na hodinu.

Hotel Elixír klub - služby:
Hora Svaté Kateřiny hotel Elixír klub poskytuje kompletní gastronomické služby podle Vašich představ a vše co s tím souvisí, v interiérech, které mají domácího ducha a jsou na první pohled místem pro důstojnou reprezentaci. Můžete povečeřet ve stylové jídelně či u krbu v loveckém salónku. Je na Vás zda využijete pohodlí lobby baru, nebo se potrápíte v domácím fitku a zkusíte saunu. Můžete vše kombinovat jak se Vám líbí!

Hora Svaté Kateřiny Elixír klub:
V horském klubu Elixír na Hoře Svaté Kateřiny v Krušných horách je zajištěno příjemné prostředí, v němž se budete cítit jako doma. V klidu můžete oslavit významné životní jubileum nebo důležitou událost v rodině. V diskrétním prostředí můžete povečeřet s obchodními přáteli, či uspořádat výjezdní zasedání managementu. Hotel Elixír klub je také vhodný pro organizování školení, workshopů či prezentačních akcí. Ideální místo, kde můžete prostě jen vypnout a provětrat si hlavu při turistice na kole či běžkách, s přáteli či rodinou.

Krušné hory dovolená Hora Svaté Kateřiny:
Pohraniční městečko Hora Svaté Kateřiny zaujme bohatou historií a zajímavou polohou. Na své si jistě přijdou vyznavači letní i zimní turistiky, běžkaři, lyžaři i cyklisté. Místní příroda překvapí úžasnými scenériemi podél cyklostezek či skvěle upravených běžeckých stop. Krušné hory lákají návštěvníky krásnou přírodou, historií i moderní přítomností, lákají vyznavače aktivního pohybu i romantiky, kteří si zakládají na klidu a pohodě.